IMPLANTACIJA

Dantų implantų įsodinimas – tai pažangiausia, patikimiausia ir ilgaamžiškiausia prarastų dantų atkūrimo technologija, kurią odontologai šiandien gali pasiūlyti. Taip pat – ilgalaikė investicija į puikią išvaizdą bei galimybė susigrąžinti valgymo teikiamą malonumą. Jei implantus prižiūrėsite, jie Jums tarnaus visą likusį gyvenimą. Kramtydami maistą jausitės taip pat, kaip turėdami sveikus savus dantis.

Kaip vyksta dantų implantavimas?
  • Konsultacijos metu burnos chirurgas įvertina paciento situaciją ir pasiūlo gydymo variantus. Prieš implantaciją gali būti taikomos papildomos procedūros, reikalingos implantui sėkmingai prigyti, – atliekama burnos higiena, taikoma kaulo regeneracijos procedūra, daromas kompiuterinės tomografijos tyrimas.
  • Implantacija.  Atliekamas vietinis nuskausminimas, todėl pati procedūra visiškai neskausminga. Padaroma keletas nedidelių pjūvių ir atkeliamas dantenų lopinėlis. Toje vietoje suformuojama vieta implantui ir šis įsriegiamas į kaulą. Dantenos susiuvamos, o siūlai išimami po 10–14 dienų. Titanas, iš kurio gaminami implantai, puikiai biologiškai dera su kauliniu audiniu ir tiesiog suauga su juo. Tam prireikia 3–6 mėnesių, priklausomai nuo to, koks implantas buvo sriegtas, taip pat į kokį kaulą buvo sriegta – tikrą ar priaugintą. Titanas nesukelia jokių alergijų ar ligų.
  • Implantavimo procedūra trunka iki valandos, o dažnai ir gerokai trumpiau, ji nesudėtinga, todėl jau kitą dieną jausitės puikiai ir darbingai. Vieno apsilankymo metu galima įsriegti ir daugiau implantų, todėl, jei reikia atstatyti keletą dantų, neteks planuoti daug vizitų.
Dantų implantas

Dantų implantas yra titaninis arba porcelianinis sraigtas, kuris netekus danties pakeičia šaknį. Dantų implantai įsriegiami į viršutinio arba apatinio žandikaulio kaulą ir tarnauja kaip atramos danties atstatymui. Kai dantų implantai prigyja kaule, protezuojama – padaromas danties vainikėlis, tiltas arba fiksuojamas protezas.

Apie implantavimo procedūros taikymo galimybes, būtinumą, eigą bei saugumą paaiškins ir į visus rūpimus klausimus Jums atsakys klinikos odontologas konsultacijos metu.

Mūsų klinikoje naudojami rinkos lyderio šveicarų kompanijos „Straumann“ dantų implantai. Tai yra viena labiausiai moksliniais tyrimais paremtų sistemų, turinti aukščiausius gamybos standartus ir pažangiausias technologijas.

Puslapyje www.straumann.lt rasite įdomios ir naudingos informacijos apie implantus bei gydymą dantų implantais.

KITOS PASLAUGOS