DANTŲ BALINIMAS KAPOMIS 

Unikali dantų balinimo Sistema

VEIKSMINGA, SAUGU, EFEKTYVU IR GREITA ….

Dantų balinimas su Cavex Bite&White Sistema

– 210 Eurų

Į kainą įeina:

 •  - vizitas pas gydytoją odontologą ar burnos higienistę,
 •  - išsami konsultacija,
 • - Cavex Bite&White rinkinys,
 •  - individualių balinimo kapų gamyba.

Šiuolaikinis technologijų pasaulis siūlo daugybę dantų balinimo sistemų.  Mūsų klinika įvertinusi saugumo ir efektyvumo santykį, itin mažą sukeliantį dantų jautrumą, dantų balinimą atlieka unikalia dantų balinimo sistema Cavex Bite&White

Cavex Bite&White - saugus produktas, skirtas balinti dantis namuose.

Balinimo gelį sudaro aktyvus komponentas - 16 % karbamido peroksidas. Moksliškai įrodyta, kad šis gelis saugiai ir greitai balina dantis. Medžiaga veikia nepažeisdama emalės. Balinimo gelis burnoje laikomas 30 – 60 min., tai efektyviausias veikimo laikas ir taip yra išvengiama emalio dehidratacijos, kas didina jautrumą.

Kondicionierius (taip pat dantų pastos pavidale) - užkerta kelią dantų jautrumui, naudojamas iš karto po balinimo procedūros. Dėl puikios savo sudėties yra mėgstamas ir daugumos naudojamas, nes gerina danties emalio būklę.

 1. Dantų balinimosi kursas trunka 10 – 14 dienų.
 2. Balinimo kapos dėvimos nuo 30 iki 60 min. prieš miegą. Paprasta ir greita.

Dantų balinimas - tai viena iš labiausiai paplitusių kosmetinio dantų gydymo procedūrų. Tai paprasčiausias būdas kiekvienam žmogui pasigražinti savo šypseną ir džiuginti ja aplinkinius. Yra labai daug veiksnių, lemiančių pakitusią dantų spalvą: dažantys maisto produktai (kava, raudonas vynas, mėlynės, ,,Coca-cola" ir t. t.), tabakas, fluoridai, antibiotikų (tetraciklino) vartojimas besiformuojant dantims, taip pat mechaniniai dantų pažeidimai, netinkamas dantų gydymas ar prasta burnos higiena. Tamsesnę dantų spalvą gali lemti paveldimumams arba senėjimo procesas.

Jei dantų balinimas atliekamas laikantis nurodytų taisyklių ir sąlygų, dantų balinimo procedūra nėra kenksminga. Dantų balinimo geliai yra saugūs, veiksmingi ir ilgalaikiai. Medžiagoms yra suteikti kokybės sertifikatai CE, ISO.

 Mūsų gydytojai sudarys

Jums balinimo planą bei

pasirūpins individualių kapų

gamyba.

 1. Svarbu !
 2. Prieš pradedant balinimo procedūrą būtina atlikti profesionalią dantų  higieną.

   Dantų balinimo rezultatas yra nenuspėjamas. Jis priklauso nuo danties emalio, dentino struktūros bei pigmentinių dėmių kilmės. Taip pat nuo bendros burnos higienos ir atliktų procedūrų skaičiaus.

PRIEŠ 

PO 

Balinimo metu danties paviršius šiek tiek išsausėja, todėl po balinimo reikėtų vengti tamsaus dažančio maisto ir gėrimų, arba pastaruosius vartoti per šiaudelį. Pasiekus optimalų dantų baltumą, norint išvengti žymaus ir spartaus danties spalvos grįžimo į pradinę padėtį, rekomenduojama naudoti dantų balinimo pastą.

Atkreipkite dėmesį į tai, kad dantų balinimo procedūros metu plombos, vainikėliai nebala, tad po balinimo gali tekti jas keisti arba koreguoti.

Iškilus klausimui, ką daryti Jūsų konkrečiu atveju, kviečiame pasikonsultuoti su mūsų burnos higieniste ar gyd. odontologu

 

 Dantų balinimo kapomis privalumai:

 • laikantis gydytojo nurodymų, daugeliu atveju pasiekiami puikūs rezultatai;
 • visą procedūrą pats pacientas gali atlikti namuose;
 • Po tam tikro laiko, pacientui nusprendus pakartoti procedūrą, tereikia papildomai įsigyti balinamosios medžiagos. Kapos naudojamos tos pačios.

Dantų balinti nerekomenduojama:

 • Jei dantys pažeisti dantų ėduonies;
 • Jei dantys užplombuoti nesandariai;
 • Jei dantys plombuoti estetinėje zonoje (skirsis plombų ir išbalintų dantų spalva, todėl dantų

balinimą rekomenduojama atlikti prieš estetinį plombavimą);

 • Jei dantenos pažeistos ligos;
 • Žmonėms, kuriems pasireiškia alergija medžiagoms, naudojamoms procedūros metu.
  Nėščiosioms.
  Maitinančioms moterims.
  Pacientams turintiems intensyvų kariesą, periodonto ligas.
 • pacientams iki 18 metų.

GREITAS BALINIMAS PO DANTŲ HIGIENOS PROCEDŪROS

 

BlancOne CLICK sistema - pirmoji balinimo sistema, su kuria galima balinti iš karto po profesionalios burnos higienos.

Tik 80 eurų

Privalumai:

* Rezultatas matomas iškart po procedūros

* Pilnas balinimas atliekamas vieno vizito metu

* Nesukelia jokio jautrumo

Klinikoje yra atliekamas ir OFISINIS DANTŲ BALINIMAS arba

DANTŲ BALINIMO SISTEMA SKUBANTIEMS

nuo 115 eurų iki 230 eurų 

Ofisinio dantų balinimo metu dantenos padengiamos specialia apsaugine medžiaga. 

Dantų balinimo gelis dengiamas 2 - 3 kartus po 20 min. vieno vizito  metu. Geresniam efektui pasiekti rekomenduojama procedūrą pakartoti po  savaitės.Ilgesniam efektui palaikyti rekomenduojama naudoti balinančias pastas ir burnos skalavimo skysčius. O taip pat rezultato palaikymui gali būti naudojamos individualus dantų balinimas kapomis.

Tuomet ant dantų užtepamas balinimo gelis Opalescence Boost PF 40 % (aktyvioji medžiaga vandenilio peroksidas), kuris pasiekia giliuosius danties sluoksnius ir juos nubalina. Šiai priemonei nereikalingas balinančio gelio aktyvavimas šviesa, todėl dantys nedehidratuoja, žymiai mažesnis dantų jautrumas (negu naudojant šviesa aktyvinant balinimo sistemas).

Dantų balinimo procedūros pabaigoje dantys padengiami nujautrinančiu geliu, nes po balinimo procedūrų dantys gali būti jautresni, tačiau per keletą dienų jautrumas išnyksta. Dantys tampa keliais atspalviais baltesni, tai priklauso nuo danties struktūros.

Rezultatą pamatysite jau po pirmo balinimo, priklausomai nuo dantų spalvos ir pažeidimo.