Profesionalus odontologinis gydymas visai šeimai Vilniuje!

 Vilniuje, Pilaitės mikrorajone ir senamiestyje jau dešimtmetį sėkmingai veikianti odontologijos klinika kviečia apsilankyti visus, norinčius susitvarkyti ir išsigydyti dantis bei dantenas, įsidėti dantų protezus, implantus, pasirūpinti burnos higiena ar dantų estetiniu grožiu.
Klinikoje dirba profesionalus bei gabus personalas, besitobulinantis užsienyje estetinio plombavimo, protezavimo srityse ir darbui naudojantis tik aukštos kokybės medžiagas bei modernias technologijas.  

Inovatyvumas, bei kasdienis tobulėjimas padeda mums neatsilikti nuo naujausių technologijų savo srityje, o tai užtikrina mūsų paslaugų profesionalią kokybę, bei klientų pasitenkinimą teikiamomis paslaugomis.  

Klinikoje paslaugas taip pat teikia ir atskirų specializacijų gydytojai-odontologai  ̶  burnos chirurgas bei periodontologas, todėl padėsime išsigydyti sudėtingas ir skausmingas dantų ar dantenų ligas.

Mūsų misija: profesionalus pacientų aptarnavimas ir kokybiškas paslaugų teikimas.

Mūsų vizija: tapti patikima odontologijos klinika, patenkinant pacientų poreikius ir lūkesčius bei įgyjant jų pasitikėjimą.

Mūsų darbuotojai taip pat rūpinasi kompleksiniu pacientų gydymu ir bendradarbiauja su kitomis pažangiomis gydymo įstaigomis. Prisireikus, mūsų klinikos gydytojai rekomenduos Jums patikimą reikiamos srities specialistą ir seks kompleksinio gydymo eigą.

 Optimizmas – ne tik sveikatos požymis, bet dar ir veiksmingiausia nuo ligų sauganti priemonė. (S. Smailsas)